OEM BUHAR ÇÖZÜMLERİ

Bottle Production Line

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Globe icon

Küresel Destek

Operational excellence

Tedarik Zinciri Güvenirliği

Multiple arrows icon

Çözümlerinizin Optimizasyonu

MAKİNELERİNİZ, MÜŞTERİLERİNİZ VE SİZİN İÇİN KÜRESEL DESTEK

Spirax Sarco; Yiyecek İçecek, İlaç ve Hastaneler de dahil çok geniş bir endüstri aralığına yönelik genel buhar sistemi çözümleri konusunda dünyanın önde gelen tedarikçilerden biridir.

Küresel ağımızı meydana getiren donanımlı OEM mühendisleri buhar konusunda oldukça bilgili ve bir o kadar tutkuludur. İhtiyaçlarınızı ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlamak ve baştan sona doğru buhar mühendisliği çözümünü sunmak için gerekli zamanı ve dikkati ayıracaklarından emin olabilirsiniz.

HER AŞAMADA YANINIZDA

Küresel destek

Küresel ağımızın bir parçası olarak, dünya genelinde 40 operasyon noktasında 1.300’den fazla uzman mühendis istihdam ediyoruz.

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan, size özel özel tasarlanmış sistemler.

Dünya genelinde 40’ı aşkın eğitim merkeziyle buhar bilginizi ilerletebilir, böylece müşterilerinize tam destek sunabilirsiniz.

Çözümlerin Optimizasyonu

Yüksek kaliteli, güvenilir ürünlere sahip küresel bir tedarikçiyle çalışarak müşterilerinizin maksimum tesis performansına sahip olmasını ve sistemin gereksiz yere devre dışı kalma riskini en aza indirmesini garanti edersiniz.

Tasarım çözümlerimiz ilgili mevzuatlara ve sağlık ve güvenlik standartlarına uygundur ve ayrıca çevresel hedefleri karşılamaktadır.

Teknik ürün ve buhar uzmanlığına küresel erişim, çözümünüzün teknik detaylarının belirlenmesi, tasarımı ve imalatı sırasında ihtiyacınız olan her türlü desteğe sahip olacağınız anlamına gelir.

Tedarik Zinciri Güvenirliği

Dört kıtaya yayılmış dokuz üretim tesisiyle hem yerel hem küresel satın alma, tasarım ve üretim proseslerinizi destekliyoruz.

Müşteriniz nerede ve ne zaman ihtiyaç duyar ise, güvenilir ve kısa sürede cevap veren satış sonrası servis ekibi destekli yerel stoklar.

Buhar konusundaki derin bilgisiyle Spirax Sarco, tasarımdan tedarike tedariğe devreye almadan satış sonrası pazarı servis hizmetlerine kadar çözümlerimizin yaşam döngüsü boyunca hem firmamıza hem de Tetra Pak ticaretine küresel ölçekte ihtiyacımız ihtiyacı olan desteği sunuyor.
Lars Hansson – Global Product Manager, Tetra Pak Processing Systems

OEM’DE KULLANILAN ÜRÜNLER

OEM ENDÜSTRİLERİ

Ekibimizle iletişime geçin

OEM gereksinimlerinizi uzmanlarımızla görüşün