Repairs and Maintenance

Keep your system operating efficiently

Engineer with clipboard performing checks

What can it do for you?

Pressure gauge

Minimise System Downtime

engineer

Flexible Maintenance Agreements

Engineer with safety glasses

What it involves

Yeni işletmeye alınan tesisler de dahil olmak üzere çalışan tüm tesislerin minimum maliyet ve zaman kayıplarıyla işletilebilmesi için ekipmanların öncelikle doğru şekilde devreye alınması ve sonrasında da düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Konusunda uzman kadroya sahip teknik servisimiz, satın alınan otomasyon ürünlerinin doğru şekilde çalışacağından emin olmak için ilk işletmeye alma hizmetini ücretsiz olarak vermektedir. İşletmeye alma işlemi sırasında ürünün kullanım ve bakımına yönelik bilgi veren ekibimiz daha sonrasında da gerek telefonda veya e-postayla, gerekse bizzat sahada destek vermeye devam eder. Garanti süreci içerisinde meydana gelen ve üretim hatalarından kaynaklanan her türlü arızaya herhangi bir ücret talep etmeden en hızlı şekilde müdahale ederek arızanın giderilmesi sağlanır.

Ayrıca teknik servis departmanı, yapılan yıllık bakım sözleşmeleri kapsamında tesisinizdeki buhar ekipmanlarının periyodik bakımı ve gerekiyorsa orijinal yedek parçalarla onarımını gerçekleştirip işletmenize zaman ve paradan tasarruf sağlar.

Daha fazla bilgi için bize ulaşın

Sizin için en doğru çözümü bulalım

"We have been working with Spirax Sarco for many years and find their service and components excellent."
Mick Cockshott, Projects and Utilities Manager at Daniel Thwaites Brewery View Case Study

Related to Repairs and Maintenance