ENDÜSTRİLER

Sizin endüstriniz bizim önceliğimizdir

Spirax Sarco engineer working in customer steam plant

Buhar, birçok endüstri alanında olmazsa olmaz bir kaynaktır. Buna karşın buhar mühendisliğinin temelleri aynı olmasına karşın her endüstri sistemde farklı taleplerle karşımıza çıkar.  Spirax Sarco’nun endüstri uzmanları sizin sektörünüzün gündelik gereksinimlerini anlar. Endüstriden ve yararlı olacağı durumlarda diğer sektörlerdeki en iyi uygulamaları kullanarak derin bir endüstri know-how uygularlar. Yani sizin endüstrinize ve kuruluşunuzun gereksinimlerine özel olarak tasarlanmış bir çözüm elde ettiğinizden emin olabilirsiniz. 
 
Örneğin yiyecek ve içecek proseslerinde buharın hijyenik kalitesi, özellikle ürünlerle temas ettiği durumlarda çok önemlidir. Buna karşın bir çok farmasötik proseste, buhar kalitesi gereksinimleri çok katıdır ve bazen temiz veya saf buhar bile gerektiriyor olabilir.  

Buhar sisteminizin, tüm gerekli kurallara ve yönetmelik gereksinimlerine uygun olduğundan emin olmanın yanı sıra mümkün olan en yüksek proses kullanılabilirliği ve en güvenli çalışmayı sağladığından ve tüm bunların en düşük işletme giderleriyle (OPEX) gerçekleştirildiğinden emin olmak bizim endüstriye olan yaklaşımımızdır. 

Daha fazla bilgi için bize ulaşın

Sizin için en doğru çözümü bulalım