HİZMETLER

Buhar sistemleri, sizin temel iş kolunuz olmayabilir. Ama bizim ana iş kolumuz.

Spriax Sarco engineers inspecting equipment

Yeni bir buhar tesisi kurmak, değişen gereksinimlerinizi karşılamak üzere mevcut sisteminizi genişletmek, hatta sisteminizin performansını en üst düzeyde tutmak için doğru kişileri ve uzmanlık düzeyindeki becerileri bulabilmek amacıyla kuruluşunuzun dışına baktığınız durumlar mutlaka olacaktır. Bu nedenle hayatınızı kolaylaştırmak için uzmanlık düzeyindeki yeteneklerimizden ve kapsamlı kaynaklarımızdan yararlanabilirsiniz. 

Buhar sistemi denetlemelerimiz, enerji tasarrufu, çevresel performans, güvenlik ve yasal uyum vs. gibi işletmenizi temel ihtiyaçlarına odaklanır. Basit bir buhar kapanı araştırmasından yeni tesisin yapılmasında proje yönetimine kadar deneyimli proje ekiplerimiz, buhar sistemi yatırımınıza geri dönüşün en iyi düzeyde olması için size özel hizmetler sağlayacaklardır.  Gerçekten ihtiyacınız olmayan hizmetleri size kabul ettirmeye çalışmayız. Hizmetler, esnek ve gerektiği gibi sağlanmaktadır. Bu, tek seferlik bir projeden uzmanlarımızın büyük tesislerde devam eden çalışmalarınızı desteklemek için kalıcı olarak sizinle çalışmasına kadar her türlü hizmeti kapsamaktadır.  

Buhar Sistemleri İncelemeleri

Sisteminizi baştan aşağı değerlendirebilecek bir buhar sistemi incelemesi seçebilirsiniz. Ufak bir prosesten tüm buhar sisteminize kadar, her türlü ihtiyacınıza uygun bir inceleme sunabiliriz.

Montaj ve Devreye Alma

Sisteminiz için uygun ve doğru ekipmanı belirlemek kritik bir iştir, ama montaj ve devreye alma gerektiği gibi yapılmazsa, işletme performası yetersiz kalabilir. Sunduğumuz eksiksiz hizmet ile ekipmanınız işletmenize geldiğinde, hızlı bir montaj ve sorunsuz devreye alma gerçekleştirebilirsiniz.

Servis ve Bakım

Yeni bir işletmeye ya da buhar sisteminizin verimini arttıracak bir programa yatırım mı yaptınız? Bunun için ekipmanlarınızı ilk günkü seviyesinde tutmak isteyeceksiniz.

Buhar Kalite Testi

Buhar Kalite Testimiz ile, buhar üretiminizi nasıl en üst kaltiede ve şartlarda tutabileceğinizi öğrenin. Nemli ya da kirli buharı egale etmek, enerji maliyetlerinizi azaltıp, üretkenliğinizi ve ürün kalitenizi arttırabildiği gibi bakım iş yükünüzü de düşürebilir.

Kondenstop İncelemeleri ve Yönetimi

İncelemelerimiz kondenstoplar ve kondens pompaları gibi birçok ekipmanı içermektedir. Her inceleme ile ilk olarak sisteminizin o anki verimliliğini ölçülür, devamında geliştirebilecek noktalar tespit edilir ve olası (enerji) kazanımlar(ı) ortaya çıkarılır.

Su Şartlandırma

Buhar Sistemi Şartlandırma hizmetimiz sayesinde işletmenizin verimi artabilir, enerji tüketimi düşebilir, bakım masraflarınız azalabilir ve duruş süreleriniz kısalabilir.