Gıda Endüstrisi

Food production line being inspected

Birçok gıda prosesinin haşlama, soyma, pişirme ve kurutma işlemlerinin gerçekleştirilmesinde buhar önemli rol oynar.

İndirekt ısıtma, direkt ısıtma ve sterilizasyon işlemlerinde buhar kullanımı oldukça yaygındır. Tüm bu uygulamalarda, yüksek kalitede, doğru basınç ve doğru sıcaklıkta buhar kullanılması esastır.

Gıda, süt ve içecek endüstrilerinin standartları ve prosesleri hakkındaki tecrübemiz ve derin bilgi birikimimizle, gıda üreticilerine ve gıda makinaları üreticilerine sağlık ve emniyet ile ilgili yükümlülükleri yerine getirirken aynı zamanda üretimsel hedeflerini de yakalamaları yönünde yardımcı oluyoruz.

Süt ve süt ürünleri üretimi yapan modern tesislerde üretim proseslerinin büyük bir çoğunluğunda, temizliğin ve steril şartların muhafaza edilmesinde buhar kullanılmaktadır. Aynı zamanda direkt ısıtma işlemlerinde son üründe kirlenme ve lekelenme problemlerine neden olma riski taşıyan kazanda üretilen buharının kullanımı yerine, filtre edilmiş temiz buharın kullanımını destekliyoruz.

Bakery production line

Daha fazla bilgi için bize ulaşın

Sizin için en doğru çözümü bulalım

"Spirax Sarco's steam knowledge and products are invaluable, plus we know they work with other large manufacturers. We wouldn’t have anybody else."
Tony Marsh, Engineering Manager at AB World Foods View Case Study

PRODUCTS USED IN THE FOOD & BEVERAGE INDUSTRY

RELATED TO FOOD & BEVERAGE INDUSTRY