Hastaneler

Surgeon preparing for an operation

Hastaların daha iyi olmalarına yardımcı olmak için konfor, iyi korunan ve hijyenik çevre şartlarının sağlanmasında, güvenilir ve verimli bina hizmetleri, sterilizasyon sistemleri ve kullanım sıcak suyu tedariği hayati önem taşır. Hastaneler aynı zamanda enerji verimliliği ve işletme maliyetleri konusunda oldukça zor hedefleri sağlamak zorundadırlar.

Temiz buhar üretim sistemleri ile sterilizasyon hizmetleri düzelmektedir. Spirax Sarco sterilizasyon taleplerinize paket çözümler sunar. Ürün gamımızda temiz buhar jeneratörleri ve her kapasitedeki sterilizasyon cihazlarına uygun temiz buhar tesisatı armatürleri yer almaktadır. 

Spirax EasiHeat™

Ürünlerimiz, paket sistemlerimiz ve teknik desteğimizle, kazan dairesinden başlayarak buhar dağıtım ve kondens toplama tesisatlarınızla, buhar sistemi verimliliğinizi en yükseğe çıkartmak için yardımcı oluyoruz.

EasiHeat sistemlerinin kullanımı ile hastane, mutfak ve çamaşırhane gibi diğer alanlarda kesintisiz sıcak su temini sağlanmaktadır. EasiHeat, bakım maliyetlerini azaltır, ısıtma ve kullanım sıcak suyu sistemlerinde devamlı sıcak su sağlayarak depolama ihtiyacını ortadan kaldırır. Böylelikle Legionella riskini en aza indirir.

Daha fazla bilgi için bize ulaşın

Sizin için en doğru çözümü bulalım

"Our decision to upgrade to the EasiHeat systems was an easy one to make – we knew they would be perfect for this project."
Brian Colley, Energy & Environmental Engineer at Leighton Hospital View Case Study

PRODUCTS USED IN THE HOSPITAL INDUSTRY

RELATED TO HOSPITAL INDUSTRY