Mayalama ve Damıtma Endüstrisi

Brewing production line

Fabrikaların mayalama ve damıtma proseslerinde özellikle yerinde temizleme (CIP), şişe yıkama, şişeleme ve konserve proseslerinde yüksek kalitede buhar ve sıcak su kullanılması gerekmektedir. Proseslerde filtrelenmiş ve temiz buhar kullanımı hem ürünün kalitesini ve aromasını korumak, gerekli sterilizasyonu sağlamak hem de Birleşik Devletler Gıda ve İlaç Dairesi ve yakında yürürlüğe konulacak olan Avrupa standartlarını sağlayabilmek için çok büyük önem taşımaktadır.

Yukarıda belirtilen proses gereksinimlerine ek olarak, buhar mayalama ve damıtma proseslerinin hava şartlandırma (ısıtma ve soğutma) sistemleri  için de kullanılmaktadır.

Proses ısıtma konusunda ki uzmanlığımız ile, mayalama proseslerinizi son gereksinimlere göre, daha fazlı çevre dostu uygulamalar ile yasaların ve hitap edilen pazarın taleplerine uygun olarak geliştirilmesine yardımcı olabiliriz.

Brewing process

Daha fazla bilgi için bize ulaşın

Sizin için en doğru çözümü bulalım

“I like the design and it is easy to maintain. We don’t want to think about the condensate return process. It should just happen seamlessly.”
Jamie Bartholomaus, President and Brewmaster of Foothills Brewing View Case Study

PRODUCTS USED IN THE BREWING & DISTILLING INDUSTRY

RELATED TO THE BREWING & DISTILLING INDUSTRY