Produkcja pakowanych artykułów spożywczych i napojów

Food production line being inspected

Blanszowanie, obieranie, gotowanie, powlekanie, destylacja, odparowywanie, pasteryzacja, odwadnianie, wytłaczanie, obkurczanie — para odgrywa kluczową rolę w wielu procesach przetwórstwa spożywczego, od przygotowania i przetwarzania po konserwację i pakowanie. Niewielu znanych producentów żywności nie używa pary wodnej do produkcji.

Nasi inżynierowie połączą urządzenia z praktyczną znajomością procesów produkcyjnych i standardów przemysłowych, aby pomóc producentom żywności i producentom OEM w następujących obszarach: Wyższe moce produkcyjne, niezawodność procesu i skrócenie przestojów, poprawa jakości produktu; zmniejszenie ilości odpadów, zmniejszenie zużycia energii, odzyskiwanie energii, zgodność z przepisami oraz bezpieczeństwo i higiena pracy, np. 3-A, EHEDG, FDA, normy WE dotyczące higieny.

Bakery production line

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej

Pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie

Wiedza zespołu Spirax Sarco na temat pary wodnej i produktów parowych jest bezcenna. Wiemy ponadto, że to wszystko sprawdza się również w wypadku innych, dużych producentów. Nie chcielibyśmy nikogo innego.
Tony Marsh, dyrektor techniczny — AB World Foods Wyświetl analizę przypadku

Znajdź produkty

POWIĄZANE Z ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI I NAPOJAMI