ROZWIĄZANIA PRODUCENTÓW URZĄDZEŃ (OEM) W ZAKRESIE PARY WODNEJ

Bottle Production Line

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Globe icon

Globalne wsparcie

Operational excellence

Niezawodność łańcucha dostaw

Multiple arrows icon

Optymalizacja Twoich rozwiązań

GLOBALNE WSPARCIE DLA CIEBIE, TWOJEGO SPRZĘTU I TWOICH KLIENTÓW

Spirax Sarco jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie systemów parowych dla wielu branż, m.in. produkcja artykułów spożywczych i napojów, przemysłu farmaceutycznego czy szpitali.

Naszą globalną sieć wykwalifikowanych inżynierów obsługujących producentów urządzeń (OEM) tworzą pasjonaci dobrze znający się na parze.  Poświęcają czas, aby zrozumieć potrzeby Twoje i Twoich klientów. Dzięki temu zapewniają Tobie właściwe, kompleksowe rozwiązanie inżynierii pary wodnej.

Z TOBĄ NA KAŻDYM ETAPIE

Globalne wsparcie

Będąc częścią globalnej sieci, masz wsparcie ponad 1300 wykfalifikowanych inżynierów na całym świecie w ponad 40 krajach.

Dostosowane do indywidualnych potrzeb, systemy inżynieryjne, zaprojektowane tak, by spełniać potrzeby klientów.

Dzięki ponad 40 centrom szkoleniowym na całym świecie możesz poszerzać swoją wiedzę dotyczącą pary, aby móc w pełni wspierać swoich klientów.

Optymalizacja rozwiązań

Współpraca z globalnym dostawcą wysokiej jakości, niezawodnych produktów oznacza, że Twoi klienci mogą mieć pewność, że uzyskają maksymalną wydajność instalacji przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka niepotrzebnych przestojów systemu.

Nasze rozwiązania projektowe są zgodne z lokalnymi przepisami oraz normami bezpieczeństwa i higieny pracy, a także spełniają cele i wymogi ochrony środowiska.

Globalny dostęp do produktów i doświadczenia technicznego dotyczącego pary oznacza, że masz wsparcie, którego potrzebujesz już w trakcie doboru, projektowania oraz konstruowania najlepszego technicznie rozwiązania.

Niezawodność łańcucha dostaw

Dziewięć zakładów produkcyjnych na czterech kontynentach wspiera Twoje lokalne lub globalne procesy zamówień, projektów i produkcji.

Lokalny magazyn jest wspierany przez szybkie i niezawodne dostawy, w miejscu i czasie zgodnym z aktualnymi potrzebami klientów.

Dzięki szerokiej wiedzy na temat pary, Spirax Sarco jest w stanie zaoferować niezbędne globalne wsparcie, pomagając mnie i firmie Tetra Pak w całym cyklu życia naszych rozwiązań - od projektu, przez dostawę, aż po wdrożenie i usługi posprzedażowe.
Lars Hansson – Global Product Manager, Tetra Pak Processing Systems

PRODUKTY UŻYWANE PRZEZ PRODUCENTÓW URZĄDZEŃ (OEM)

BRANŻE PRODUCENTÓW URZĄDZEŃ (OEM)

Skontaktuj się naszym Zespołem

Omów swoje potrzeby z zakresu producentów urządzeń (OEM) z naszymi specjalistami