Kontakty

Česká republika a Slovensko

Masthead background

Pro technickou a cenovou nabídku pište prosím na:

info@cz.spiraxsarco.com

Kontaktujte naše technické specialisty

Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli udržet vaše parokondenzátní systémy v provozu.

Můžete se na nás spolehnout

Na rady, znalosti a podporu technických specialistů Spirax Sarco se můžete spolehnout. Naše výrobní závody jsou v provozu, sklady jsou průběžně doplňovány a zaměstnanci tvrdě pracují, aby byla zajištěna plynulost dodávek důležitých produktů a služeb, které potřebujete.

Náš tým

Jsme tu pro vás

  • Jsme připraveni vás navštívit - všichni pracovníci Spirax Sarco jsou plně vybaveni bezpečnostními pomůckami včetně respirátorů.

  • Vzdálená podpora – v případě potřeby nás prosím kontaktujte, rádi vám poskytneme odbornou radu po telefonu či prostřednictvím videohovoru.

  • Potřebujete mít k dispozici kriticky důležité náhradní díly – pomůžeme vám je identifikovat pro zabezpečení kontinuálního provozu vašeho parokondenzátního systému.

Vezměte prosím na vědomí, že informace, které vám budou poskytnuty, se pokládají za obchodní, nejedná se o informace osobního charakteru. Další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů naleznete zde.

Kontaktujte nás

If the button does not appear below, please accept cookies.

NÁŠ TÝM

Jaroslav Šilhan

Jaroslav Šilhan

Obchodní ředitel ČR a SR

O mně

Josef Adamik

Josef Adamík

Regionální zástupce "Čechy - západ"

O mně

Radek Nechvatal

Radek Nechvátal

Regionální zástupce "Čechy - východ"

O mně

Lubomir Konecny

Lubomír Konečný

Regionální zástupce "Morava"

O mně

Rostislav Hanko

Rastislav Hanko

Regionální zástupce "Slovensko - západ"

O mně

Jiri Borovsky

Jiří Borovský

Vedoucí oddělení realizace a služeb

O mně

Vzdálená podpora – v případě potřeby nás prosím kontaktujte, rádi vám poskytneme odbornou radu po telefonu či prostřednictvím videohovoru.

Potřebujete mít k dispozici kriticky důležité náhradní díly – pomůžeme vám je identifikovat pro zabezpečení kontinuálního provozu vašeho parokondenzátního systému.

Jsme připraveni vás navštívit - všichni pracovníci Spirax Sarco jsou plně vybaveni bezpečnostními pomůckami včetně respirátorů.

 

V případě potřeby se neváhejte obrátit na naše zástupce, kteří jsou vám k dispozici v jednotlivých regionech (regiony jsou členěny dle krajů, případně okresů viz přehled regionů níže.

Pro technické konzultace nebo řešení provozních problémů jsou vám dále k dispozici naši specialisté technické podpory nebo servisního oddělení.

ROZDĚLENÍ REGIONŮ

Region “Čechy – západ”

kraje Jihočeský (okresy České Budéjovice, Český Krumlov, Písek, Prachatice, Strakonice), Karlovarský, Liberecký (okresy Česká Lípa, Liberec), Stŕedočeský (okresy Beroun, Kladno, Mělnik, Mladá Boleslav, Praha-západ, Pŕibram, Rakovník), Plezeňsky, Praha, (městské, části Praha 1, Praha 2, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Ústecký)

Region “Čechy – východ”

kraje Jihočeský (okresy Jindŕichúv Hradec,Tábor), Liberecký (okresy Jablonec nad Nisou, Semily), Královéhradecký, Pardubický (okresy Chrudim, Pardubice), Stŕedočeský (okresy Benešov, Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Praha-východ), Praha (městské části Praha 3, Praha 4, Praha 8, Praha 9, Praha 10) Vysočina

Region “Morava”

kraje Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický (okresy Ústí nad Orlicí, Svitavy), Zlínský

Region “Slovensko – západ”

kraje Bratislavský, Nitriansky, Trnavský

Region “Slovensko – stred a východ”

kraje Banskobystrický, Trenčiansky, Žilinský, Prešovský, Košický

Kanceláře

PRAHA

Spirax Sarco spol. s r.o.
Pražská 1455/18a
102 00 Praha 10 - Hostivař
Czech Republic

TRNAVA

Priemyselná 10
918 38 Trnava
Slovakia

DALŠÍ KONTAKTY

Zde naleznete další kontakty pro zadání a informace o objednávkách, technické podpoře, servisních službách či diagnostice