Kontakty

Česká republika a Slovensko

Masthead background

Pro technickou a cenovou nabídku pište prosím na:

info@cz.spiraxsarco.com

Kontaktujte naše technické specialisty

Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli udržet vaše parokondenzátní systémy v provozu.

Můžete se na nás spolehnout

Na rady, znalosti a podporu technických specialistů Spirax Sarco se můžete spolehnout. Naše výrobní závody jsou v provozu, sklady jsou průběžně doplňovány a zaměstnanci tvrdě pracují, aby byla zajištěna plynulost dodávek důležitých produktů a služeb, které potřebujete.

Náš tým

Jsme tu pro vás

  • Jsme připraveni vás navštívit - všichni pracovníci Spirax Sarco jsou plně vybaveni bezpečnostními pomůckami včetně respirátorů.

  • Vzdálená podpora – v případě potřeby nás prosím kontaktujte, rádi vám poskytneme odbornou radu po telefonu či prostřednictvím videohovoru.

  • Potřebujete mít k dispozici kriticky důležité náhradní díly – pomůžeme vám je identifikovat pro zabezpečení kontinuálního provozu vašeho parokondenzátního systému.

Vezměte prosím na vědomí, že informace, které vám budou poskytnuty, se pokládají za obchodní, nejedná se o informace osobního charakteru. Další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů naleznete zde.

NÁŠ TÝM

Jaroslav Šilhan

Jaroslav Šilhan

Obchodní ředitel ČR a SR

O mně

Josef Adamik

Josef Adamík

Regionální zástupce "Čechy - západ"

O mně

Radek Nechvatal

Radek Nechvátal

Regionální zástupce "Čechy - východ"

O mně

Lubomir Konecny

Lubomír Konečný

Regionální zástupce "Morava"

O mně

Rostislav Hanko

Rastislav Hanko

Regionální zástupce "Slovensko - západ"

O mně

MIroslav Danisek

Miloslav Daníšek

Regionální zástupce "Slovensko - stred a východ"

O mně

Jiri Borovsky

Jiří Borovský

Vedoucí oddělení realizace a služeb

O mně

Hana Podstatová

Hana Podstatová

Internal Sales Engineer

Vzdálená podpora – v případě potřeby nás prosím kontaktujte, rádi vám poskytneme odbornou radu po telefonu či prostřednictvím videohovoru.

Potřebujete mít k dispozici kriticky důležité náhradní díly – pomůžeme vám je identifikovat pro zabezpečení kontinuálního provozu vašeho parokondenzátního systému.

Jsme připraveni vás navštívit - všichni pracovníci Spirax Sarco jsou plně vybaveni bezpečnostními pomůckami včetně respirátorů.

 

V případě potřeby se neváhejte obrátit na naše zástupce, kteří jsou vám k dispozici v jednotlivých regionech (regiony jsou členěny dle krajů, případně okresů viz přehled regionů níže.

Pro technické konzultace nebo řešení provozních problémů jsou vám dále k dispozici naši specialisté technické podpory nebo servisního oddělení.

ROZDĚLENÍ REGIONŮ

Region “Čechy – západ”

kraje Jihočeský (okresy České Budéjovice, Český Krumlov, Písek, Prachatice, Strakonice), Karlovarský, Liberecký (okresy Česká Lípa, Liberec), Stŕedočeský (okresy Beroun, Kladno, Mělnik, Mladá Boleslav, Praha-západ, Pŕibram, Rakovník), Plezeňsky, Praha, (městské, části Praha 1, Praha 2, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Ústecký)

Region “Čechy – východ”

kraje Jihočeský (okresy Jindŕichúv Hradec,Tábor), Liberecký (okresy Jablonec nad Nisou, Semily), Královéhradecký, Pardubický (okresy Chrudim, Pardubice), Stŕedočeský (okresy Benešov, Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Praha-východ), Praha (městské části Praha 3, Praha 4, Praha 8, Praha 9, Praha 10) Vysočina

Region “Morava”

kraje Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický (okresy Ústí nad Orlicí, Svitavy), Zlínský

Region “Slovensko – západ”

kraje Bratislavský, Nitriansky, Trnavský

Region “Slovensko – stred a východ”

kraje Banskobystrický, Trenčiansky, Žilinský, Prešovský, Košický

Kanceláře

PRAHA

Spirax Sarco spol. s r.o.
Pražská 1455/18a
102 00 Praha 10 - Hostivař
Czech Republic

TRNAVA

Priemyselná 10
918 38 Trnava
Slovakia

DALŠÍ KONTAKTY

Zde naleznete další kontakty pro zadání a informace o objednávkách, technické podpoře, servisních službách či diagnostice